Kvalitné bavlnené plátno  až 380g/m2 ART SATIN, ktoré reálne a pestro zobrazuje farby. Tlačíme na 12 farebných tlačiarňach Canon PROGRAF 4100 a CANON PROGRAF 2100 s pigmentovými farbami, ktoré zároveň pri tlači aplikujú číri fixačný lak priamo z tlačiarne. Všetky plátna sú po dokončení prelakované SATIN fixačným lankom. Dokonalý farebný výsledok. Kvalitné 380g/m2 bavlnené foto plátno vysoko bielej farby, s dokonalou a pestrou reprodukciou farieb, ktoré Vám vydrží dlhé roky. Tlačíme na najmodernejších tlačiarňach CANON s 12 farbami na bavlnené plátna. Canon garantuje doživotnú záruku proti vyblednutiu farieb. Naše plotre obsahujú až štyri čierne farby, pre dokonalo odstupňovanú škálu čiernobielych fotografií. Foto plátna sú okamžite po vybalení pripravené na zavesenie na stenu. Natiahnuté na skrytý drevený rám 2cmx3cm.
Tlačíme na bavlnené plátno ART SATIN 80% bavlna.
Garantujeme doživotnú zátku proti vyblednutiu farieb.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zľava
Zľava
Zľava
Zľava
Zľava
Zľava

Doprajte si nie lacný ale hlavne kvalitný obraz na plátne y vašej fotografie.
Fotoplátno oživí každú miestnosť, fotoobraz nemusí byť len z vašej fotografie z mobilu nás si viete dať vytlačiť aký kolvek obraz alebo obrázok.
Kvalitný fotoobraz na plátne z vašej fotografie
Máte v mobile obľúbenú fotografiu na ktorú sa radi a často pozeráte? Nechajte si z vašej fotky spraviť krásne, kvalitné, fotoplátno obraz na kvalitnom bavlnenom plátne zo 80% bavlny.
Vytvorte si z klasickej fotografie umelecké dielo! Ako na to? Môže vám k tomu dopomôcť fotoplátno, ktoré je v dnešnej dobe veľmi populárne. Vyvesiť si ho totiž môžete skutočne kdekoľvek a rozhodne tak stojí za to. Čo to vlastne fotoplátno je a ako si ho dokážete vytvoriť?
Čo je fotoplátno?
Vo všeobecnosti platí, že fotoplátno je vyrobené z fotografie, ktorá je umiestnená na maliarskom plátne. V konečnom dôsledku tak vzniká skutočne umelecké dielo. Fotoplátno je tiež ohraničené rámom a vďaka tomu vzniká hotový obraz. Vyvesiť si ho môžete na stenu, prípadne len položiť na viditeľné miesto, podľa vlastných preferencií.
Ako vyrobiť fotoplátno?
Čo musíte urobiť preto, aby ste získali fotoplátno? Nejde o žiadnu vedu. Postačí nám len zaslať vami zvolenú fotografiu a vybrať si konkrétne rozmery fotoplátna, ktoré požadujete. My sa o všetko ďalšie následne postaráme. V našej ponuke nájdete napríklad fotoplátno koláž, fotoplátno 1:1 štvorec, 3:2 obdĺžnik, prípadne v rozmeroch 16:9. Samozrejme, na výber je viacero ďalších možností, ktoré si môžete zvoliť. Ak by ste potrebovali poradiť s vaším výberom, neváhajte nás kontaktovať, radi vám so všetkým pomôžeme.
Kvalita je prvoradá
U nás je na prvom mieste kvalita. Preto nám záleží na tom, aby ste boli s výsledným fotoplátnom maximálne spokojní. Obraz je tlačený na inovatívnej špičkovej technológií Canon. Tlačíme na plotroch, ktoré sú vybavené 12 – timi farbami + lak. Vo výsledku tak môžete vidieť kvalitné farebné podanie, žiarivé farby a najmä ozajstnú čiernu farbu.
Prečo ozajstnú čiernu farbu? Vysvetlenie je jednoduché! V našej spoločnosti sme totiž vybavení štyrmi čiernymi farbami. Preto, ak budete chcieť niekedy vytlačiť čiernobielu fotografiu na plátno, čierne farby budú dokonale odstupňované.
80% bavlna 
Fotoplátno vám vydrží dlhé roky bez poškodenia. To vieme zaručiť. Pri jeho výrobe totiž používame 80% bavlnu. Žiadne iné prísady či látky. Bavlna patrí medzi kvalitné materiály, ktoré vynikajú vysokou odolnosťou a zároveň aj svojou estetickou stránkou. Celej fotografii tak vedia dodať šmrnc.
Pre ešte väčší zážitok
Mať fotografie uložené len v mobilnom telefóne je veľká škoda. Častokrát sa totiž na nich zabudne, prípadne sa stratia a nechtiac vymažú. Svoje obľúbené fotografie by ste preto mali mať vždy na očiach. Neváhajte si ich dať vytlačiť na fotoplátno, vďaka ktorému budete mať z nich ešte väčší zážitok.
Zároveň vám vždy pripomenú krásne zážitky a spomienky, ktoré sa za danou fotografiou skrývajú. Máte viac fotografií, ktoré by ste si chceli vytlačiť na jedno fotoplátno? To u nás nie je žiadny problém! Pri výbere rozmerov fotoplátna označte možnosť koláž a my sa o všetko postaráme!
Fotky nielen z mobilu
Samozrejme, to, že si môžete dať na fotoplátno fotografie z mobilu nie je žiadne pravidlo. Ak ich máte vo forme obrázkov, napríklad v papierovej forme, tiež si ich môžete dať vytlačiť na fotoplátno. Oživiť tak môžete aj fotografie svojich starých rodičov a predkov, ktorí pravdepodobne ani nemali možnosť fotografie zachytiť na smartfón.
Originálny darček? Jedine fotoplátno!
Hľadáte inšpiráciu na čo najviac originálny darček? V tom prípade neváhajte popremýšľať nad fotoplátnom. Ide o osobný dar, vďaka ktorému viete vyjadriť danému človeku aj svoje emócie. Rozhodne ide o produkt, ktorý nikdy nikoho nesklamal, práve naopak.
Dokáže v ľuďoch vzbudiť najmä radosť a šťastie. Pri výbere fotografií však buďte obozretní. Nie vždy sú najlepším riešením dokonalé fotografie. Niekedy sú jednoducho lepšie tie, ktoré sa až tak nevydarili, no vyžaruje z nich nefalšovaná radosť. Vždy, keď sa pozriete na dané fotoplátno, tak sa nad fotografiou pousmejete a spraví vám tak obrovskú radosť. Popis produktu fotoplátno Rozžiarte svoj domov vďaka fotoplátnu! Chceli by ste oživiť svoju domácnosť o peknú dekoráciu? Aj keď máte v dnešnej dobe na výber spektrum produktov tohto typu, neváhajte byť kreatívni a vybrať si niečo skutočne originálne. My odporúčame fotoplátno. Ide o fotografiu, ktorá sa nanesie na umelecké plátno vyrobené z bavlny. Spomienka vždy na očiach Pravdepodobne aj vy patríte medzi ľudí, ktorí majú fotografie uložené len v elektronickom zariadení. Avšak, to je skutočne veľká chyba. Fotky z mobilu sa vám totiž môžu veľmi ľahko vymazať. Preto by ste si ich mali dať vyrobiť vo forme fotoplátna. Nádherné spomienky, ktoré sa ukrývajú za fotografiou tak budete mať neustále na očiach. Kvalita je na prvom mieste U nás je na prvom mieste spokojnosť zákazníka a teda aj kvalita prevedenia fotoplátna. Nemusíte sa báť, že by boli farby na fotoplátne nezaujímavé alebo by vás neočarili. Na výrobu totiž používame špičkové technológie Canon, pričom tlačíme na plotroch až s 12 farbami. Chcete si dať vytlačiť čiernobielu fotografiu? To u nás nie je žiadny problém! Naše plotre totiž obsahujú až 4 čierne farby, čiže výsledné fotoplátno bude dokonale farebne odstupňované. Skvelý tip na darček Blíži sa sviatok osoby vo vašom okolí, no vy neviete, čo je zaobstaráte? Vsaďte všetko na istotu a dajte jej vyrobiť fotoplátno. Prečo na istotu? Fotoplátno jednoducho pohladí každú dušu. Nie je vhodné len pre umelcov, ale skutočne pre všetkých ľudí. Dá sa vystaviť do obývacej miestnosti, detskej izby, spálne, chodby či pracovne. Jednoducho kdekoľvek to bude požadované. Pri pohľade na fotoplátno sa tak každému človeku vynorí úsmev na tvári a neopísateľná radosť. Neváhajte preto využiť naše služby. Na trhu sme už niekoľko rokov a vo výrobe fotoplátna máme bohaté skúsenosti. Vždy sa zameriavame na vaše individuálne požiadavky, pretože na vašom názor záleží.