Fotoplátno z vlastnej fotografie

Fotoplátno z vlastnej fotografie vytlačený na kvalitné plátno. Objednajte si na dva kliknutia fotoplátno z fotografie napríklad priamo z mobilu. Dodanie do 24 hodín a GLS zadarmo. Fotoobraz bude vyhotovený a pripravený na zavesenie na stenu. Plátno upevnené na masívnom drevenom skrytom ráme.

Fotoplátno z vlastnej fotografie

Pokiaľ si chcete zadovážiť najlepšiu kvalitu s doživotnou zárukou za najlepšie peniaze s dodaním zadarmo cez GLS a expresným vyhotovením do 24 hodín, tak ste na správnej adrese.
Fotoplátno si objednáte jednoducho, priamo z mobilu či PC. Fotoplátno z vašej vlastnej fotografie tlačíme na pravé 380g bavlnené plátno na špeciálnych tlačiarňach Canon.

Naša technológia tlačí až 12timi farbami, nie ako iné lacné plátna ktoré sa tlačia na tlačiarňach CMYK ktoré majú iba 5 farieb.
Vďaka tomu fotoobraz od nás bude žiariť v porovnaní s inými výrobcami. Na farby Vám spoločnosť Canon dáva doživotnú záruku. Farby nikdy nevyblednú a nestratia svoje čaro. Čierna farba na našich fotoobrazoch bude aj po desiatich rokoch rovnako čierna!
Objednávka fotoplátna z vlastnej fotografie je veľmi jednoduchá, zvládne to každý na 2 kliknutia.

Objednávací proces nezaberie viac ako jednu minútu a vaše fotoplátno a fotoobrazy vám doručíme cez GLS zadarmo na druhý pracovný deň.

Objednávky ktoré sú na systém zadané do jednej hodiny popoludní vyrábame a expedujeme v ten istý deň ako je objednávka na fotoplátno spravená.
Či už chcete obraz podarovať rodičom alebo známym či dokonca ako svadobný dar, kvalita ktorú vám vyrobíme Vás nikdy nesklame a vydrží naozaj cenný život.

Moja mama hovorievala, že kniha si ťa musí nájsť. Iba vtedy ti má naozaj čo povedať. Ja som ako budúci nádejný tvorca, ktorému je fotoplátno bližšie ako kniha, čítal zo zvyku.

Míňal som svoj čas spôsobom, ktorý ma nikdy nenudil – predstavoval som si veci. A keď som aj  čas od času skúšal  zmeniť svoje zameranie na inú bohapustú činnosť, niečo ma vždy prinútilo vrátiť sa späť do stereotypu – predstavovania si. Akoby ma niečo fyzicky nútilo žiť podľa Gaussovej krivky. Let vtákov vo vetre… to by bol obraz. Alebo fotoplátno!

A tak je tomu doteraz. Kým moja hlava nezačne skoro ráno „opäť” premýšľať, stred môjho vnútra pobýva v zemi  malej včielky Maji, ktorá sa teší z farebnej lúky plnej kvetín a  dobrosrdečného hmyzu (ehm, to bola samozrejme iba metafora). Preto som ja a fotoplátno v dokonale pozitívnom vzťahu. Na fotoplátno sa dá totiž preniesť… Vlastne, skôr by som to povedal tak, že snáď nie je nič, čo by sa na fotoplátno preniesť nedalo (opäť metafora). 


Mama tiež tvrdila, že sa milujeme, lebo vnímame svet rovnako nežne. A že vidím nezmysly v zmysloch, lebo tak nejako. Pravda. Ja tuším naozaj necítim, že žijem v chaose, ktorému túžim porozumieť. Všetko okolo nás sú farby a tvary, ktoré sa dajú pri správnej súhre použiť v ich dokonalý prospech. Na fotke je umením to, keď dokážete každú nerovnosť opticky upraviť, každú nedokonalú vec vybalancovať napríklad jej protipólom. Ako keď vám dá šéf nízku výplatu, no vy v ten deň stretnete po dvadsiatich rokoch svoju prvú lásku a zistíte, že to neskončilo (NIE, netýka sa to mňa, to bola iba názorná metafora, och Bože).

A čo som týmto príbehom plným metafor chcel povedať? V podstate to, že fotoplátno je fajn, že sa naň dá naniesť celý svet, a že to viem nanášať srdcom.

#nečítam knihy#radšej fotím#fotoplátno a moja mama sú super

Obraz na plátne

Náš svet nemá hranice, no naša myseľ áno. Jej svet končí tam, kde končí naša predstavivosť a začína presvedčenie, že ďalej ísť nedá. Keby si podobné presvedčenia pestovali fotografi a fotografky, nikdy by nevznikol nápad, akým je obraz na plátne. Nevieme, ktorý fotograf stál na počiatku myšlienky obrazu na plátne, no benefity ukotnenia výjavu do prírodou stvoreného materiálu sme prevzali takmer všetci.

Obraz na plátne! Aj vo vás toto slovné spojenie  evokuje históriu, kvalitu a večnosť zároveň? Obraz na plátne vs. plátno vpité do obrazu – som si istý, že teraz to už vnímate. Je to ako hmota a myšlienka, ktorá dospeli do ideálnej symbiózy. Keď svoje deti naučíme nerozlamovať svet na drobné, ale vnímať ho ako celok, ktorý ako puzzle dáva zmysel len so všetkými kúskami mozaiky, budú obrazy na plátne podobnou symbiózou posiate. Keď ich nebudeme učiť, že kvet je pekný, pretože vonia a búrka škaredá, nakoľko desivo duní.


Teším sa, aké veci nás potom budú obklopovať. čo ja viem, no  možno začne móda obrazov  na plátne s čistým ľanovým plátnom – bez potlače.
Každý chce občas ticho, ktoré sa dnes volá umenie. Ticho, ktoré bude kričať radosťou z vlastnej existencie a ktoré na Teba prenesie svoje nadšenie, aby si na chvíľu zabudol na svoje pozemské problémy. Ticho, ktoré bude hlučne spievať a prehluší zvony kostolov, v ktorej všetko splýva a na ničom až tak veľmi nezáleží. Verte, že umenie toto všetko dokáže.
#milujem umenie #obraz na plátne #symbióza tela a duše

Pridaj komentár